ЕкономТепло

кожен кіловат має значення

м.Львів, вул. Плугова 8

(р-н Лікарні швидкої допомоги)

+38 (067) 100-12-74

+38 (099) 100-12-74

замовити дзвінок

Брізер Tion S3 - це компактна припливна вентиляція з підігрівом, очищенням повітря і розумним управлінням зі смартфона. Брізер подає свіже, чисте повітря з вулиці, ефективно провітрюючи навіть при закритих вікнах. Режим рециркуляції дозволяє очищати повітря всередині кімнати від пилу і запахів. Функція автоматичного управління заощадить час і електроенергію.

При цьому:

 • Керування зі смартфону. Підключення брізера до мобільного додатку Tion Remote.

Керування брізером TION 3s

Керуйте брізером 3S за допомогою пульта з LCD-дисплеєм або безкоштовного мобільного додатку MagicAir.

Скачайте додаток MagicAir в Google Play або App Store і встановіть на свій смартфон.

Зверніть, будь ласка, увагу, що додаток Tion Remote працює з більшою частиною смартфонів, що випускаються, але не є гарантованим способом управління брізером. Підключення брізера до мобільного додатку Tion Remote за допомогою смартфона Meizu M2, деяких моделей брендів Samsung, Xiaomi, Honor і Huawei на операційній системі Android 8.0 і 9.0 може бути недоступно. Причина може бути пов'язана з версією модуля Bluetooth смартфона і операційною системою.

При виникненні проблеми з підключенням рекомендуємо оновити програмне забезпечення смартфона до останньої версії, перевстановити мобільний додаток і повторно виконати підключення. Якщо вищенаведені дії не допомогли, то можливість підключення до брізеру через мобільний додаток Tion Remote відсутня. Управління здійснюється за допомогою ПДУ або за допомогою мобільного додатку MagicAir через базову станцію.

Заміна фільтрів


 1. Фільтр первинного очищення класу G4
  Встановлено у всіх брізерах. Затримує пух, шерсть, великі частки пилу, пилку і інші забруднювачі. Рекомендується 1 раз на місяць пилососити або промивати водою без використання побутової хімії. Частота заміни - 1 раз в рік в залежності від умов експлуатації.
 2. Фільтр HEPA H11 від дрібного пилу
  Очищає повітря за медичним стандартом від найдрібніших забруднень, в тому числі алергенів: пилу, пилку, інфекцій, спор цвілі та ін. Частота заміни - 1 раз в 2 роки в залежності від умов експлуатації.
 3. Фільтр АК від шкідливих газів
  Заміна потрібна не частіше 1 разу на рік. Очищення порохотягом не допускається.

  Ціна фільтрів 2200 грн

Монтаж


 1. ЕТАП: Вибір місця
  Брізер Tion 3S можна встановити під підвіконням, поруч з батареєю або збоку від вікна. Наявність пульта управління дозволяє вішати прилад під стелю.
 2. ЕТАП: Монтаж
  У стіні методом алмазного буріння робиться наскрізний канал, який з одного боку виходить на вулицю, а з боку приміщення збігається з отвором в приладі. Використовується обладнання з порохотягом - не буде пилу, бруду і сміття. Потім канал забору повітря тепло- та шумоізолюється і з боку вулиці закривається решіткою.
 3. ЕТАП: Підключення
  Брізер Тion 3S з'єднується з повітрозабірним каналом, фіксується на стіні і підключається до звичайної електророзетки з напругою 220В

 

Вентиляція
Підігрів повітря є
Підключення базова станція системи розумного мікроклімату MagicAir +Модуль CO2
Продуктивність до 140 м³ / год
Пульт керування
Управління через MagicAir або Tion Remote
Фільтр первинного очищення G4, від газів АК-XL, високоефективний фільтр класу E11 (Н11)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Компактна припливна вентиляція з підігрівом Брізер TION S3 PLUS

 • Виробник: Брізер
 • Модель: brizer-tion-s3-plus
 • Наявність: Є в наявності
 • 1грн.

 • Без ПДВ: 1грн.