м.Львів, вул. Плугова 8

(р-н Лікарні швидкої допомоги)

+38 (067) 100-12-74

+38 (099) 100-12-74

замовити дзвінок

>
Монтаж електричних котлів

Монтаж електричних котлів

Відгуки

 
 

Замовити консультацію

Монтаж елекричних котлів 220 volt

Вартість 60 €*

Монтаж елекричних котлів 380 volt

Вартість 80 €*

* - 1€ (при перерахунку в гривні використовується офіційний курс Приватбанку)

Принцип роботи електричного котла по суті не відрізняється від роботи газового котла. Котел нагріває теплоносій, а циркуляційний насос подає його до опалювальних приладів (наприклад: радіаторів чи теплої підлоги).

Коли варто віддати перевагу електрокотлу. Коли доцільно?

 1. Електричний котел варто встановлювати тоді коли у Вас будинок чи квартира невеликої площі (приблизно до 110 м.кв.) і тепловтрати складають до 7,5 кВт. При тому у Вас має бути підключений опалювальний тариф та нічний тариф. В такому випадку електрокотлом буде опалювати дешевше навіть, ніж газовим конденсаційним котлом.
 2. Якщо у Вас немає можливості підвести газ, чи встановити твердопаливний котел. А на тепловий насос зараз у Вас недостатньо коштів.
 3. В парі з твердопаливним котлом. Якщо твердопаливний котел до прикладу горить на одному завантаженні 6 годин. І останню закладку ви до прикладу зробили о 23.00. То гріти котел буде тільки до 05.00, і якщо Ви прокидаєтеся о 07.30, то до того часу температура в хаті може трішки впасти, а в хаті є малі діти… Щоб такого не було, можна встановити електричний котел в парі з твердопаливним котлом, тоді електричний котел автоматично включиться і в цей період підстрахує Вас і Ваш твердопаливний котел.
 4. Тоді коли Ви тільки збудували будинок, вже хочете наприклад до Нового Року заїхати в свій новий будинок. А коштів залишилось вже і не так багато, і хочеться потрати їх не на опалювальний прилад, тоді електричний котел – це саме те, що дозволить Вам та і зробити. І вдома тепло і меблі нові :)
  (Пам’ятайте – електрокотел можна дешево придбати, але користуватися ним на постійній основі – дорого).

Вартість 1 кВт тепла добутого різними джерелами:

Вартість 1 кВт тепла добутого різними джерелами:

Вартість 1 кВт тепла сьогодні, може відрізнятися від того часу, як була написана стаття. Тому якщо, хочете отримати актуальні дані, тоді зверніться до наших менеджерів.

Пояснення позначень.

 • ТН Split – тепловий насос повітря/вода (Зовнішній і внутрішній блок з’єднані між собою фреоновою трасою.
 • ТН NIBE F2120 - тепловий насос повітря/вода (моноблок. Топовий тепловий насос).
 • «ніч» – нічний тариф на електроенергію.
 • «опал» – опалювальний тариф на електроенергію (діє тільки в опалювальний період, та лімітований по кількості пільгових кіловат – 3000 кВт/місяць).
 • «ніч + опал» - нічний тариф разом з опалювальним.

Побутові переваги електрокотлів:

 • Швидкість монтажу. Якщо ще зранку у Вас не було котла, то вже в вечері він може гріти вашу оселю.
 • Компактність. Електричний котел потребує не багато місця. Тому не потребує окремовідведеного приміщення.
 • Доступна ціна. Електричний котел не потребує великої стартової інвестиції.

Основні труднощі, які можуть виникнути при виборі електрокотла:

 • Недостатня дозволена потужність електроенергії. (Вирішується шляхом пере підписання договору з РЕМ.).
 • Недостатній перетин кабелю та вхідний автомат замалого амперажу (Вирішується шляхом заміни кабелю та заміни вхідного атомата).

Поради, для більш комфортної та економної експлуатації електричного котла

 1. Обираючи електричний котел, надайте перевагу котлу із можливістю ступеневого регулювання потужності. Тобто, якщо Вам потрібен котел потужністю 6 кіловат, то буде краще, якщо в нього буде три тени по 2 кВт. Тоді котел згідно потреб будинку буде споживати 2 або 4, або 6 кВт електричної потужності. Таким чином електромережа буде нести менші навантаження.
 2. Доокомплектуйте котел автоматикою. В ідеалі дана автоматика (програматор) має мати можливість тижневого програмування по кімнатній температурі та функцію погодозалежного керування. Правильно підібрана та правильно запрограмована автоматика може зменшити експлуатаційні затрати навіть на 30%.
 3. Електричний котел + теплоакумулююча ємність + нічний тариф. При комбінації цих трьох складових, можна суттєво зменшити експлуатаційні витрати. Але при цьому прийдеться більше інвестувати на старті. Буде потрібен електрокотел більшої потужності, для того щоб нагріти теплоакумулючу ємність, при цьому не припиняючи нагрівати будинок.  + чим більшого об’єму теплоакумулююча ємність, тим довше вона зможе віддавати тепло Вашому будинку.

Сподіваємося дана стаття була для Вас корисною! Якщо у Вас появилися додаткові питання, або нам не вдалося відповісти на Ваші запитання, то прошу звернутися до наших менеджерів. Вони спробують надати Вам відповіді на Ваші запитання.

Автор статті Вишинський Н.М.

Для детальної консультації по монтажу електричних котлів зателефонуйте нашим фахівцям, або заповніть форму зворотнього зв'язку

+38(067)100-12-74,  +38(050)100-12-74;

В телефонному режимі наші менеджери зможуть назвати повну вартість монтажу з похибкою до 25%,
після виїзду на об'єкт, похибка не буде перевищувати 7%.

Замовити виїзд спеціаліста на об'єкт