м.Львів, вул. Плугова 8

(р-н Лікарні швидкої допомоги)

+38 (067) 100-12-74

+38 (099) 100-12-74

замовити дзвінок

>
Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів

Відгуки

Підготовка до монтажних робіт – один з надважливих етапів у встановлені системи опалення. На даному фото продемонстровано підготовчі роботи для монтажу теплового насоса NIBE (повітря/вода) в с. Делятино, що на Франківщині.

Встановлення кріплення є доволі клопіткою роботою та потребує ретельної перевірки, оскільки саме його стійкість сприяє безпеці експлуатації теплового насосу та його безшумній роботі. Проте ми з легкістю довіряємо таку нелегку роботу із дорогим обладнанням нашим монтажним бригадам. Адже вони не лише чітко та вчасно виконують поставлені перед ними завдання, а й якісно та швидко вирішують виникаючі в процесі роботи несподівані ускладнення. І, що важливо, не створюють для клієнтів жодних додаткових проблем та побутових незручностей. Більше того, зазвичай встановлення систем опалення завершується очищенням робочого місця від забруднень, що виникають у процесі монтажу.

Ми високо цінуємо таку якісну роботу та серйозність підходу наших працівників, тому беремо на себе повну відповідальність за результат виконаних робіт

Схожі об'єкти

Тепла водяна підлога: розрахунок

Монтаж геотермального теплового насосу NIBE F1345 - 24 в с. Солуки Львівської області

Газові котли українського виробництва

Види дров для опалення

Монтаж опалювального обладнання в с. Бірки у Львівській області

Статті

Опалення

Підбір обладнання

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

Електричний котел для опалення будинку

Сучасні системи опалення